Визначте період обертання вала електродвигуна, який за 20 с робить 1000 обертів.


Ответы на вопрос

Отвечает Шостак Валентина.

Ответ:

Объяснение:

t = 20 c

N = 1000

Т - ?

=========

Т = t / N = 20 / 1000 = 0,02 c