Визначити температуру азоту, який перебуває під тиском 0,65 МПа в посудині об’ємом 25 л, якщо

кількість молекул газу складає 2·10^26

Ответы на вопрос

Отвечает Бусов Аркадий.

Ответ:

5.9 K

Объяснение:

p=0.65*10⁶ Па    V=25*10⁻³ м³    N=2*10²⁶    T=?

===

p=n*k*T=N*k*T/V

T=p*V/(k*N)=0.65*10⁶*25*10⁻³/(1.38*10⁻²³*2*10²⁶)≈5.9 K

=========================