Швидкість течії 3. Яка частота і період обертання колеса вітродвигуна, якщо за 2 хв колесо

зробило 50 обертів.

Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

Ответ:

T = t/N = 120 / 50 = 2.4 c

n = N/t = 50 / 120 = 0.4166 Гц