Яка напруга на ділянці кола з опором 10ом, які о сила струму дорівнює 2,5 А


Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.

Ответ:

Объяснение:

R = 10 Ом

I = 2,5 A

U - ?

=========

По закону Ома:

I = U / R

U = I·R = 2,5·10 = 25 В