Брусок масою 4кг рівномірно тягнуть по столу за допомогою горизонтальної пружини жорсткістю 100

Н/м. Коефіцієнт тертя між бруском і столом становить 0,25. Визнач видовження пружини. {Помогите пожалуйста♡}{Заранее спасибо♡}​

Ответы на вопрос

Отвечает Ершов Никита.

Ответ:

Δl=0,1 м

Объяснение:

m=4 кг

к=100 Н/м

μ=0,25

Δl ?

Δl=Fупр/к

Fупр=Fтр= mgμ==4*10*0,25=10 Н

Δl=10/100=0,1 м