човен, який гойдається на морських хвилях, за 25 с здійснив 10 повних коливань. Визначте період і

часто ту коливань човна.

Ответы на вопрос

Отвечает Судаков Никита.

Ответ:

Объяснение:

t = 25 c

N = 10

Т - ?

ν - ?

==========

Т = t / N = 25 / 10 = 2,5 с

ν = 1 / Т = 1 / 2,5 = 0,4 Гц