Яка маса мідної статуетки об'ємом 25дм³?​


Ответы на вопрос

Отвечает Брулёв Слава.

Ответ: 223,25кг

Объяснение:

Дано:

V=25дм³=25000см³

ρ=8,93г/см³

==========

m-?

m=ρ*V=8,93*25000=223250г=223,25кг