Час 8. Автомобіль проїхав 100км шляху, при цьому його двигун витратив 11л палива. Знайдіть

потужність, яку розвивав двигун автомобіля, якщо ККД двигуна 40%, середня швидкість руху автомобіля 46км/год, в ролі палива було використано дизельне паливо (3 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Кольцова Анастасия.

Ответ: 21,8кВт

Объяснение:

Дано: 18,4кВт

S=100км

V1=11л=0,011м³

η=40%=0,4

V=46км/ч

ρ=840кг/м³

q=46МДж/кг

===========

P-?

Р=Aп/t

Ап=Аз*η=q*m=q*V*ρ*η=46*840*0,011=46*710*0,011*0,4=170МДж

t=S/V=100/46=2,17ч=7812с

P=170/7812=0,0218МВт=21,8кВт.