Пружина в розтягнутому стані має довжину 18 см. Якою є довжина недеформованої пружини, якщо

видовження дорівнює 50 мм?

Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Лера.

Ответ: 13см

Объяснение:

Дано:

L=18см

х=50мм=5см

------------------

Lo-?

Lo=L-x=18-5=13cм