Пружина в розтягнутому стані має довжину 12 см . Якою є довжина недеформованої пружини , якщо

видовження дорівнює 20 мм?

Ответы на вопрос

Отвечает Косюр Маряна.

Ответ:

L2 = 12 см

ΔL =  20 мм = 2 см

L1 = ?

ΔL = L2 - L1

L1 = L2 - ΔL = 12-2 = 10 см. = 0,1 м

Объяснение: