Під час вільного падiння перше тіло перебувало в польоті в 2 раза довше, ніж друге. У скільки разів

висота падiння першого тіла більше, ніж другого? Відповідь дати у вигляді цілого числа. Даю 30 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Микаилзаде Магомед.

Ответ: 4

Объяснение:

Дано:

t1=2t

t2=t

=========

h1/h2-?

t1=2t=√2*h1/g

t2=t=√2h2/g

4t²=2h1/g

t²=2h2/g

h1=4t²g/2

h2=t²g/2

h1/h2=(4t²g/2)/(t²g/2)=4