ДАЮ 100 БАЛЛОВ Конденсатор під'єднаний до мережі змінної напруги 220 В, 50 Гц. Яка електроємність

конденсатора, якщо сила струму до­рівнює 1,1 А? (рус) Конденсатор подключён к сети переменного напряжения 220 В, 50 Гц. Какова электроёмкость конденсатора, если сила тока равна 1,1 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Тимофей.

Відповідь:

10мкФ

Пояснення:

маємо:змінна напруга 220В, частота 50Гц  сила струму 1,1А

1) знайдемо ємнісний опір Xc=U/I⇒220/1.1=200

2)за формулою Xc=1/ω*C  знайдемо С  ⇒1/ω*Хс⇒1/50*220=0,001, а це є 10мкФ