Укажіть найменше спільне кратне чисел 32 і 48.


Ответы на вопрос

Отвечает Миназова Эльза.

32 | 2                              48 | 2

16 | 2                               24 | 2

8 | 2                                 12 | 2

4 | 2                                 6 | 2

2 | 2                                 3 | 3

1                                       1

32 = 2⁵                            48 = 2⁴ · 3

НОК (32 и 48) = 2⁵ · 3 = 96 - наименьшее общее кратное

96 : 32 = 3                       96 : 48 = 2

Вiдповiдь: НСК (32 i 48) = 96.

Отвечает Солдатова Варя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо  на прості множники 48  і 32

48 = 2 · 2 · 2 · 2 · 3

32 = 2 · 2 · 2 · 2 · 2

Щоб визначити НСК, необхідно множники ,яких не хватає додати до множників більшого числа і перемножити їх:

НСК (32; 48) = 2 · 2 · 2 · 2 · 3 · 2 = 96