Визначити електропровідність алюмінієвого дроту, якщо його опір становить 150 Ом. СРОЧНООООООООО!


Ответы на вопрос

Отвечает Синюгин Артём.

Ответ:

Объяснение:

R = 150 Ом

g = 1/R = 1/ 150 == 6.6*10^-3 Ом^-1