Яку роботу виконує ліфт, піднімаючи людину масою 75 кг з другого поверху на дев;ятий, якщо висота

одного поверху 3 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Котенко Давид.

Ответ: 15,75кДж

Объяснение:

Дано:

m=75кг

h1=3м

n1=2

n2=9

-------------

А-?

А=mgh1(n2-n1)=75*10*3(9-2)=15750Дж=15,75кДж