Лінзи окулярів мають фокусну відстань 0,5м. По краях лінзи товщі, ніж посередині. Яка оптична сила

окуляр? Яку ваду зору вони виправляють?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 2 дптр

Объяснение: D=1/F=1/0,5=2      Лінзи розсіювальні, виправляють короткозорість