Опір провідника дорівнює 0,008 КОм. Чому дорiвнюе напруга на кiнцях провідника, якщо за 2,3 хв

через його поперечний переріз проходить заряд 8999 Кл. УВАГА! НЕ СИЛА СТРУМУ, А НАПРУГА!​

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ: 521,6В

Объяснение:

Дано:

R=0,008кОм=8 Ом

t=2,3мин=138с

q=8999Кл

----------------------

U-?

По закону Ома:

U=IR

I=q/t=8999/138=65,2А

U=65,2*8=521,6В