Через лампочку пройшов електричний заряд 30 Кл. При цьому амперметр показував силу струму 50 мА.

Скільки часу світилася лампочка? *

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Вадим.
Дано: q=30 Кл; I=50 мА=0,05 А; t - ?
q=It
t=q/I=30/0,05=30*100/5=6*100=600 c.
Ответ: 600 с или 10 минут.