Обчисліть опір мідного дроту завдовшки 20 м, якщо площа його поперечного перерізу становить 1,7

мм2. Питомий опір міді 0,017 Ом мм2/м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пигасев Даниил.

Ответ: 0,2 Ом

Объяснение:

Дано:

l=20м

S=1,7мм²

ρ=0,017 Ом*мм²/м

--------------------------

R-?

R=ρl/S=0,017*20/1,7=0,2 Ом