Помогите пожалуйста! За допомогою пружини жорсткістю 100 Н/м рівномірно по столу тягнуть брусок.

Пружина при цьому видовжилась на 5 см. Визначити масу бруска, якщо коефіцієнт тертя 0,5. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шамина Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

k=100Н/м

х=5см=0,05м

μ=0,5

-------------------

m-?

m=F/gμ

F=kx=100*0,05=5Н

m=5/(10*0,5)=1кг