ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА При русі в однорідному електричному полі вздовж силових ліній швидкість

електрона збільшилась від нуля до 40 000 км/с. Яку різницю потенціалів пройшов електрон​

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркин Кирилл.

Ответ: 4555В

Объяснение:

Дано:

Vo=0

V = 40000 км/с=40 * 10⁶ м/с).

е  = -1,6 * 10⁻¹⁹ Кл

m ≈ 9,11 * 10⁻³¹кг.

------------------------

Δφ-?

Разность потенциалов, которую прошел электрон, определим по формуле:

е * Δφ = ΔЕk = 0,5 * m * (V² - Vo²),

откуда Δφ = 0,5 * m * (V² - Vo²) / е=0,5*9,11*10⁻³¹*(40*10⁶)²/(-1,6*10⁻¹⁹)=4555В