ФИЗИКА В однорідному магнітному полі з індукцією 0,085 Тл влітає електрон зі швидкістю 4,6*10^7

м/с, напрямленою перпендикулярно до силових ліній. Визначте силу, що діє на електрон у магнітному полі. В однородном магнитном поле с индукцией 0,085 Тл влетает электрон со скоростью 4,6 * 10 ^ 7 м/с, направленной перпендикулярно силовым линиям. Определите силу, действующую на электрон в магнитном поле.

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Даша.
Дано: B=0,085 Тл  e=1,6*10^-19 Кл V=4,6*10^7 м/с  а=90  F-?
F=e*B*V*sina=1,6*10^-19*0,085*4,6*10^7*1=6,3*10^-13 H