Легковий автомобіль має масу 1,2.Визначте його вагу​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаспарян Кристина.

Вага тіла дорівнює масі, помноженій на прискорення свободного падіння (на планеті Земля g ~= 9.81 Н/кг). Отримуємо: F = mg = 1.2 * 9.81 = 11.772

Відповідь: 11.772 (чого- не сказано).