6. Легковий автомобіль має масу 1 т. Визначте його вагу. (1 бал) 7 Під дією сили 320 Н пружина

амортизатора стиснулася на 4 мм На скільки вона​

Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Лена.

Відповідь:

Пояснення: Дано: m=1т=1000кг; g=10Н/кг Р–?

Р=mg

Р=1000кг×10Н/кг=10000Н

Дано: F=320H, x=4мм=0,004м k–?

k=F÷x

k=320H÷0,004м=80000Н/