Жорсткість першої пружини у 4 рази більша від жорсткості другої, а видовження у 4 рази менше.

Порівняти Е, першої пружини та Е другоï пружини за умови пружної деформації.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сатаров Тимофей.

Ответ:

Объяснение:

k1 = 4*k2

x1 =  x2/4

E2/E1=?

E1 = k1*x1^2 / 2 = 4*k2*x2^2 / (16*2) = k2*x2^2 / 8

E2 = k2*x2^2 / 2

E2 / E1 = (k2*x2^2 / 2) / (k2*x2^2 / 8) = 8/2 = 4 раза

Энергия первой пружины в 4 раза меньше чем второй