СРОЧНО!!! При підключенні електромагніту до джерела з ерс 30 в і внутрішнім опором 2 ом напруга у

колі стала 28 в. знайти силу струму у колі

Ответы на вопрос

Отвечает Дробышевский Илья.

Ответ: 1 А

Объяснение: Е=U+I*r      

I=(E-U)/r

І=(30 - 28)/2=1 А