До джерела струму з ЕРС 10 Вольт 3 внутрішнім опором 1 Ом під'єднана лампа 3 ОПОРОМ 12 Ом. Знайти:

1) силу струму у колі; 2) наругу на полюсах джерела струму.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабальцова Настя.
Дано E=36 В r=1Ом R1=15 Ом R2=10 Ом I- ?

1) найдем внешне сопротивление R=R1*R2/(R1+R2)=15*10/25=6 Ом

2) по закону Ома I=E/(R+r)=36/7 (А)=5,143 А

3) U=I*R=36*6/7=30.857 В
4) I1=U/R1=30.857/15=2,057 А
I2=U/R2=3.0857 А