Обчисліть ЕРС джерела струму з внутрішнім опором 0.2 Ом, якщо в разі під'єднання до нього резистора

опором 6.8 Ом сила струму в колі становить 2 А

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Даниль.
E = I·(R + r)
E = 2·(6,8 + 0,2) = 14 B