1.Із човна масою 150 кг, який перебував у спокої, зіскочив хлопчик. Швидкість руху хлопчика

становила 3 м/с. Визначте масу хлопчика, якщо човен набув швидкості 1 м/с. 2.Подайте в кілограмах такі маси тіл: 25 г; 205 г; 250 г; 2,5 г; 250 мг; 10 кг 50 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартюгин Егор.

1.

Дано:                          \frac{m2}{m1}=\frac{v1}{v2} => m2 = \frac{v1*m1}{v2}

m1 = 150 кг             m2 = \frac{1ms*150kg }{3ms} = 50 кг *(ms = м/с, kg = кг)*

v1 =  1 м/с                В.: маса хлопчика (m2) = 50 кг

v2 = 3 м/с      

___________        

m2 = ?

2.

1) 25г - 0.025кг

2) 205г - 0.205кг

3) 250г - 0.25кг

4) 2.5г - 0.0025кг

5)250мг - 0.00025кг

6)10кг 50г - 10.05кг

By Артем Осадчук:)