ДАЮ 45 БАЛЛОВ! СРОЧНО! Малий поршень гідрогічного пресу під дією сили 500Н опустився на 15 см. При

цьому великий поршень піднявся на 5см. Визначити силу, яка діє на великий поршень​

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаренко Александра.

Ответ:

Дано:F1=500H,h1=15 см,h2=5см F2-?

A1=A2,

F1*h1=F2*h2

F2=F1*h1/h2=500*3=1500H