3. Обмотки котушок понижувального трансформатора містять 150 і 60 витків проводу відповідно. Яку

напругу знімають із вторинної обмотки, якщо трансформатор увімкнений у мережу з напругою 220 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Степан.

Відповідь:

U2=88V

Пояснення:

U1/U2=ω1/ω2⇒U1*ω2/ω1⇒220*60/150=88