9. Яке обладнання потрібно, щоб визначити за допомогою динамометра вагу однієї краплини води?Як це

зробити?

Ответы на вопрос

Отвечает Коршков Никита.
Ответ:
Накапаємо в мензурку з піпетки достатньо велику кількість води N, щоб можна було виміряти їх об’єм V. За допомогою формули m=ρV визначимо масу води в мензурці.
Щоб визначити масу однієї краплі води m1, потрібно всю масу поділити на кількість крапель, тобто

m1=m/N=ρV/N.

Вважаючи відомою густину води, порахувавши кількість капель і об’єм води в мензурці, зможемо визначити масу однієї краплини води.

Объяснение:
Надеюсь помогла