Гідравлічним підйомником підняли контейнер масою 600 кг на висоту 8 см. Малий поршень опустився на

48 см. Яку силу при цьому приклали до нього? Напишите с "Дано" пожалуйста!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожникова Таня.

Ответ: 1кН

Объяснение:

Дано:

m=600кг

h1=8см

h2=48cм

--------------

F2-?

F1/S1=F2/S2

S1/S2=h2/h1=48/8=6

S1=6S2

F1/6S2=F2/S2

F1=6F2

F2=F1/6=mg/6=600*10/6=1000Н=1кН