У посудину налили воду. Визначте висоту стовпа води, якщо вона чинить на дно посудини тиск 160 кПа


Ответы на вопрос

Отвечает Belousov Aleksandr.

Ответ: 16м

Объяснение:

Дано:

Р=160кПа=160000Па

ρ=1000кг/м³

g=10Н/кг

----------------

h-?

Р=ρgh

h=P/(ρg)=160000/(10*1000)=16м