Чому дорівнює сила Архімеда, що діє на чавунну кулю, маса якої 1,3 кг? Куля на 1/3 занурена в гас.

Густина гасу становить 80 кг/м3, густина чавуну 7000 кг/м3, g=10 н/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Пряхин Слава.

Ответ: 0,5Н

Объяснение:

Дано:

m=1,3кг

ρ1=800кг/м³

ρ2=7000кг/м³

g=10Н/кг

--------------

Fa-?

V=m/ρ2=1,3/7000=1,9*10⁻⁴м³

Fa=ρ1gV/3=800*10*1,9*10⁻⁴/3=0,5Н