Задача Який тиск чинить гусеничний трактор, якщо маса трактора 3,2 т, а площа однієї гусениці

0,8кв. м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Варданян Сережа.

Ответ: 20кПа

Объяснение:

Дано:

m=3,2т=3200кг

S1=0,8м²

n=2

---------------

Р-?

P=F/S=mg/(2S1)=3200*10/(0,8*2)=20000Па=20кПа