Обчисліть швидкість автомобіля через 5 с після початку гальмування, якщо прискорення дорівнює -1,5

м/с² і початкова швидкість дорівнює 20 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Штонда Александр.

Ответ:

Дано:

t=5c

v0=20 м/с

a=−1,5 м/с2

Знайти: v

Швидкість руху з початковою швидкістюі постійним прискоренням у будь-який момент часу визначається формулою:

v(t)=v0+at (1)

де v(t),v0,a,t - відповідно швидкість руху у певний момент часу, початкова швидкість, прискорення, час.

Підставимо у формулу (1) вихідні дані з умови задачі.

v(t=5)=20−1,5∗5=12,5 м/с