У коло ввімкнені паралельно два провідники. Опір одного 150 ОМ , а другого 30 ОМ У якому провіднику

сила струму менша , і у скільки разів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Обижаев Иван.

Ответ: 5 раз

Объяснение:

Дано:

R1=150 Ом

R2=30 Ом

--------------

I2/I1-?

I1=U/R1=U/150

I2=U/R2=U/30

I2/I1=(U/30)/(U/150)=150/30=5раз