Помогите плз)Книжку масою 500г рівномірно рухають по столу, прикладаючи горизонтальну силу 1,5 Н.

Чому дорівнює коефіцієнт тертя ковзання між книжкою і столом?

Ответы на вопрос

Отвечает Блок Богдана.

Ответ:

Объяснение:

F=μN    N=mg=0,5*10=5Н

μ=F/N=1,5/5=0,3