Скільки часу потрібно, щоб автомобіль змiнив швидкість руху від 72км/год до 10 м/с. Прискорення

дорівнює 4 м/с2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Трошкин Никита.

Відповідь:

1) S=V²-V0²/2a; V=20²/1=400 м

2)V=V0-at; 0=V0-at ; at=V0; t=V0/a=40c

3)V=V0-at; V=20-0.5*30=20-15=5 м/с

Пояснення: