Визначте силу струму в електронній лампі, якщо через неї за 15хв проходить 300КЛ кількості

електрики Прошу допомоги!

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Лена.

Ответ: 0,33 А

Объяснение:t=15 хв  =900c

                      q=300 Кл

                           I -?

I=\frac{q}{t}=\frac{300}{900}=\frac{1}{3} А