Визначте площу поперечного перерізу алюмінієвого дроту завдовжки 12 м, якщо його опір становить

6,72 Ом (питомий опір міді 0,028 Ом‧мм2/м).​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Милена.

Ответ: 0,05мм²

Объяснение:

Дано:

l=12м

R=6,72 Ом

ρ=0,028 Ом*мм²/м

-------------------------

S-?

R=ρl/S

S=ρl/R=0,028*12/6,72=0,05мм²