Який об'єм алюмінієвого тіла, якщо сила тяжіння, що Дiв на нього, дорівнює 40 Н. !!!!срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Уминский Владислав.

Дано:

F=40 Н

ρал.=2700 кг/м^3

g≈10 Н/кг

V-?

Розв'язання:

F=mg => m=F/g=40/10=4 кг

ρ=m/V => V=m/ρ=4/2700=1,5×10^-3 м^3

Відповідь:V=1,5×10^-3 м^3.