Константановий дріт довжина якого 1м і площа поперечного перерізу 0,25мм² має опір 2 ома визначте

питомий опір консанстагу

Ответы на вопрос

Отвечает Бакмураткызы Адема.

R=ρ*l/S

ρ=R*S/l=2*0.25/1=0.5 Ом*м/мм^2