Терміново!!!!! З висоти 80 м від даху будинку відірвалася бурулька. Визначте час падіння бурульки.


Ответы на вопрос

Отвечает Чепчугов Миша.

h = 80 м

g = 9.8 м/с^2

h=\frac{gt^{2} }{2}

t=\sqrt{\frac{2h}{g} }

t=\sqrt{\frac{2*80}{9.8} }

t=4.04 с