З висоти 45 м даху будинку відірвалась бурулька, визначити час падіння бурульки.


Ответы на вопрос

Отвечает Бойцов Александр.

Дано:

h=45 м

g=10 м/с2

t-?

Розв'язання:

t =  \sqrt{ \frac{2h}{g} }  =  \sqrt{ \frac{2 \times 45}{10} }  = 3(c)

Відповідь:t=3 с.