Площа дотику всіх коліс вагона з рейками- 0,001 м². Який тиск чинить цей вагон на рейки, якщо його

маса 30 т?

Ответы на вопрос

Отвечает Щетинин Макс.

m=30т=30000 кг=3*10⁴ кг

S=0.001 м²=10⁻³ м²

p-?

p=F/S=mg/S=3*10⁴ кг×10м/с²÷10⁻³м²=3*10⁸ Па=300 МПа.