Коли у воду опустили на досить малу глибину скляну трубку, то в неї зайшла вода масою 23 мг.

Знайдіть внутрішній радіус трубки.

Ответы на вопрос

Отвечает Заводная Яна.

Відповідь:

σ=73*10^-3 Н/м    d=10^-3 м   m=?

===

Высота подъёма воды

h=2*σ/(ρ*g*r)

r=d/2

h=4*σ/(ρ*g*d)

m=ρ*V

V=S*h=π*d²*h/4

m=π*σ*d/g=3.14*73*10^-3*10^-3/10≈23*10^-6 кг    (23 мг)

================================================

Пояснення: