Який об’єм води витісняє брусок, якщо на нього діє  виштовхувальна сила 4кН?​


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Юлия.

Дано:

Fa=4 кН=4000 Н

ρводи=1000 кг/м³

g≈10 Н/кг

V-?

Розв'язання:

Fa=ρgV => V=Fa/ρg

V=4000/1000×10=0,4 м³

Відповідь:Об'єм води 0,4 м³.