Два провідники R1=2ом і R2=3 ом з'єднані паралельно.Напруга в мережі 220 вольт. Визначити опір кола

та силу струму на кожній ділянці кола. Допоможіть будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Перов Андрей.

Ответ: 1,2 Ом; 110А; 73,3А

Объяснение:

Дано:

R1=2 Ом

R2=3 Ом

U=220В

-------------

R-?; I1-?; I2-?

R=R1*R2/(R1+R2)=2*3/(2+3)=1,2 Ом

I1=U/R1=220/2=110А

I2=U/R2=220/3=73,3А